Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

IV Mistrzostwa Polski 3D WA & Poland Open 3D WA 2016 - lista zawodników

Rommi dnia 31 lipiec 2016 · 0 komentarzy · 2635 czytań ·Drukuj

ZAWODY 2016

Od 26.07.2016 rozpoczynamy publikację listy przyjętych zgłoszeń do 

IV Mistrzostw Polski 3D WA 1
oraz
Poland Open 3D WA 2016 2

 

W przypadku rezygnacji z udziału w zawodach koniecznie prosimy informować o tym na adres jackgowik@gmail.com


Do IV Mistrzostw Polski mogą zgłosić się tylko zawodnicy posiadający ważne licencje Polskie Związku Łuczniczego, w kategoriach zgodnych z regulaminem WA i Komunikatem Organizacyjnym

Do uczestnictwa w zawodach Poland Opend 3D WA 2016 nie wymagane są licencje PZŁucz, dopuszcza się start zawodników zagranicznych, w kategoriach zgodnych z regulaminem WA - World Archery z rozszerzeniem kategorii łuku bloczkowego do COMPOUND OPEN (dowolny łuk bloczkowy, brak limitu siły naciagu, dowolne celowniki). Brak podziału na płeć.


Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz rejestracji lub email: info@archeryfield.pl
podając informacje zgodnie z Komunikatem Organizacyjnym zawodów.

Termin zamkniecia listy 16.08.2016

W przypadku rezygnacji z udziału w zawodach koniecznie prosimy informować o tym na adres jackgowik@gmail.com

 


 Sędziowie zawodów:

  1. Sędzia Główny PZŁucz - Beata Fabjanowska-Jóźwiak, kl. I
  2. Sędzia PZŁucz - Roman Krupa, kl. II
  3. Sędzia PZŁucz - Bogumiła Bartniak, kl.II
  4. Sędzia PZŁucz - Marcin Szeląg, kl. III

Koordynacja zawodów i obsługa techniczna:

  1. Główny koordynator i organizator - Jacek Gowik ŚKŁ REFLEX Rybnik
  2. Biuro zawodów - Roman Krupa
  3. Obsługa techniczna - 

Informacje dodatkowe:

ABC zawodów 3D wg. World Archery WA

 


 

IV MISTRZOSTWA POLSKI 3D WA (52)

 SENIOR r.ur. 1995 i starsi, JUNIOR r.ur. 2000 - 1996, KADET r.ur. 2006 - 2001


ŁUK BLOCZKOWY - COMPOUND WA

KADET - PALIK NIEBIESKI

KADETKA - PALIK NIEBIESKI

JUNIOR - PALIK CZERWONY

JUNIORKA - PALIK CZERWONY

SENIOR - PALIK CZERWONY

  1. Kociołek Piotr - S.N.R.P.D.Ś.
  2. Staniewicz Robert - MARYMONT Warszawa
  3. Wacławski Daniel - BOBRY Jelenia Góra
  4. Chentosz Jerzy - REFLEX Rybnik
  5. Olejniczak Tomasz - X10 Jaworze
  6. Mądrzak Piotr - niezrzeszony
  7. Sobieraj Cezary - niezrzeszony
  8. Sypka Arkadiusz - REFLEX Rybnik
  9. Huzar Mirosław - X10 Jaworze
  10. Kalisiak Stanisław - KALINKA Szczecin
  11. Ziółkowski Marek - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław
  12. Krzyżaniak Cezary - niezrzeszony
  13. Chudy Igor - GROT Ruda Śląska
  14. Korol Stanisław - REFLEX Rybnik
  15. Szczypka Marek - REFLEX Rybnik
  16. Szeląg Filip - A3D Toszek
  17. Andruszkiewicz Władysław - A3D Toszek
  18. Przybylski Łukasz - A3D Toszek
  19. Rogoziński Stefan - GROT Ruda Śląska
  20. Gowik Jacek - REFLEX Rybnik
  21. Belica Zbigniew - REFLEX Rybnik
  22. Sieńczak Bartosz - PŁASZOWIANKA Kraków
  23. Czarnecki Krzysztof - A3D Toszek
  24. Drozd Krzysztof - GROT Ruda Śląska

SENIORKA - PALIK CZERWONY

  1. Huzar Ewa - X10 Jaworze
  2. Schram-Dubiel Anna - GROT Ruda Śląska
  3. Drozd Paulina - GROT Ruda Śląska

 

ŁUK GOŁY - BAREBOW WA

KADET - PALIK ŻÓŁTY

KADETKA - PALIK ŻÓŁTY

JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

JUNIORKA - PALIK NIEBIESKI

SENIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Siejko Mateusz - KARIMA Prząsław
  2. Ciesielski Dariusz - KARIMA Prząsław
  3. Białek Wojciech - niezrzeszony
  4. Zawada Filip - KARIMA Prząsław
  5. Dowhyluk Rafał - A3D Toszek
  6. Krasnowski Hubert - TEMPO Stolarzowice
  7. Karkoszka Józef - TEMPO Stolarzowice

SENIORKA - PALIK NIEBIESKI

  1. Karkoszka Regina - TEMPO Stolarzowice
  2. Zajdel Zofia - TEMPO Stolarzowice
  3. Dubiel Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  4. Sosnowicz Paulina - KARIMA Prząsław
  5. Wiśniewska Martyna - TEMPO Stolarzowice

 

ŁUK INSTYNKTOWNY - INSTINCTIVE WA

KADET - PALIK ŻÓŁTY

  1. Eckert Jerzy - Wiślana Ścieżka Łucznicza Warszawa

KADETKA - PALIK ŻÓŁTY

JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

JUNIORKA - PALIK NIEBIESKI

SENIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Mamot Wiesław - X10 Jaworze
  2. Bartoszek Paweł - A3D Toszek
  3. Jarczewski Andrzej - A3D Toszek
  4. Pawłowski Ryszard - A3D Toszek
  5. Bisok Adam - X10 Jaworze

SENIORKA - PALIK NIEBIESKI

 

ŁUK ANGIELSKI - LONGBOW WA

KADET - PALIK ŻÓŁTY

KADETKA - PALIK ŻÓŁTY

JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

JUNIORKA - PALIK NIEBIESKI

SENIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Eckert Marcin - Wislana Ścieżka Łucznicza Warszawa
  2. Walczak Adam - Wiślana Ścieżka Łucznicza Warszawa
  3. Cejmer Tomasz - Wiślana Ścieżka Łucznicza Warszawa

SENIORKA - PALIK NIEBIESKI

 

ŁUK KLASYCZNY - RECURVE WA

KADET - PALIK NIEBIESKI

KADETKA - PALIK NIEBIESKI

  1. Błaszczyk Karolina - TEMPO Stolarzowice

JUNIOR - PALIK CZERWONY

JUNIORKA - PALIK CZERWONY

SENIOR - PALIK CZERWONY

  1. Korol Antoni - REFLEX Rybnik
  2. Bątor Sebastian - STELLA Kielce
  3. Cholewa Mirosław - A3D Toszek

SENIORKA - PALIK CZERWONY

 

 



POLAND OPEN 3D WA (38)

SENIOR & JUNIOR (OPEN) r.ur. 2000 i starsi, DZIECI r.ur. 2006 - 2001


ŁUK BLOCZKOWY - COMPOUND OPEN

SENIOR JUNIOR - PALIK CZERWONY

  1. Grzenkowski Krzysztof - niezrzeszony
  2. Bombuškár Milan - Darton Staff
  3. Bombuškár Michal - Darton Staff
  4. Zidek Rastislav - LK Orava
  5. Zidek - Anna - LK Orava
  6. Ociepka Michał - A3D Toszek
  7. Jankovič Peter - PICCARD Senec
  8. Portnicki-Boras Mariusz - niezrzeszony
  9. Piechota Wiesław - PBA
  10. Kukiełka Aleksander - niezrzeszony
  11. Węgrzyn Marian - niezrzeszony
  12. Gondro Arkadiusz - A3D Toszek
  13. Sykuła Jarosław - niezrzeszony
  14. Przedwojewski Michał - PBA
  15. Czepczor Robert - PBA
  16. Pieczara Dariusz - PBA
  17. Mazalik Paweł - A3D Toszek
  18. Zieliński Krzysztof - PBA
  19. Kałuża Dobiesław - PBA
  20. Nowakowski Michał - niezrzeszony
  21. Witczak Julia - PBA
  22. Witkowski Przemysław - PBA
  23. Pielczyk Wojciech - REFLEX Rybnik

DZIECI - PALIK NIEBIESKI

 

ŁUK GOŁY - BAREBOW WA

SENIOR & JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Szadkowska Grażyna - UKS PIĄTKA Zgierz
  2. Cipora Ireneusz - PBA
  3. Jaworski Jarosław - niezrzeszony

DZIECI - PALIK ŻÓŁTY

  1. Chudy Aleks - GROT Ruda Śląska

 

ŁUK INSTYNKTOWNY - INSTINCTIVE WA

SENIOR & JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Milesi Andrea - FIARC-IFAA Włochy
  2. Kapica Artur - LK TAS Leles
  3. Jaworska Jolanta - niezrzeszona
  4. Widłak Barbara - X10 Jaworze

DZIECI - PALIK ŻÓŁTY

  1. Kapica Mikołaj - LK TAS Leles
  2. Jaworska Barbara - niezrzeszona

 

ŁUK ANGIELSKI - LONGBOW WA

SENIOR JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Chodkowski Artur - niezrzeszony
  2. Czajka Piotr - niezrzeszony
  3. Rozmanowski Tomasz - niezrzeszony

DZIECI - PALIK ŻÓŁTY

 

ŁUK KLASYCZNY - RECURVE WA

SENIOR & JUNIOR - PALIK CZERWONY

  1. Błaż-Chodkowska Magdalena - niezrzeszona

DZIECI - PALIK NIEBIESKI

  1. Chodkowska Katarzyna - niezrzeszona

 

 

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?