Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

IV Mistrzostwa Polski w Field WA 2016 - lista zawodników

Rommi dnia 25 sierpień 2016 · 0 komentarzy · 3300 czytań ·Drukuj

ZAWODY 2016

Od 12.08.2016 rozpoczynamy publikację listy przyjętych zgłoszeń zawodników do 
IV Mistrzostw Polski w Łucznictwie Polowym Field WA - Stolarzowice, 3-4.09.2016
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz rejestracji lub email: info@archeryfield.pl 
podając informacje zgodnie z Komunikatem Organizacyjnym zawodów.

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

W przypadku rezygnacji z udziału w zawodach koniecznie prosimy informować o tym na adresinfo@archeryfield.pl

 

 


 Sędziowie zawodów:

  1. Sędzia Główny PZŁucz - 
  2. Sędzia PZŁucz - Beata Fabjanowska - Jóźwiak, kl. I
  3. Sędzia PZŁucz - Roman Krupa, kl. II
  4. Sędzia PZŁucz - Bogumiła Bartniak, kl.II
  5. Sędzia PZŁucz - Marcin Szeląg, kl. III
  6. Sędzia PZŁucz - Dariusz Wyciślik, kl. III

Koordynacja zawodów i obsługa techniczna:

  1. Główny koordynator i organizator - Waldemar Kupidło
  2. Biuro zawodów - Roman Krupa
  3. Obsługa techniczna - Grupa Ratownictwa OSP

Informacje dodatkowe:

  1. Ze względu na ograniczoną ilość osób startujących w tych zawodach, pierwszeństwo zachowują uczestnicy Pucharu Polski w Field WA 2016.
  2. ....


LISTA PRZYJĘTYCH ZGŁOSZEŃ ZAWODNIKÓW DO IV MP FIELD WA (126)

aktualizacja 27.08.2016, godz. 0:05

 

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

 

FIELD TEAM (CM+RM+BM)

  1. KARIMA Prząsław
  2. A3D Toszek (1)
  3. A3D Toszek (2)
  4. TEMPO Stolarzowice
  5. (STRZAŁA Warszawa)
  6. MARYMONT Warszawa

 

KATEGORIE PODSTAWOWE FIELD WA

COMPOUND

KADET

  1. Żal Michał - KARIMA Prząsław
  2. Konecki Przemysław - ORLIK Goleszów

KADETKA

JUNIOR

  1. Droba Sebastian - ORLĘTA Gorzów Wlkp
  2. Chojnacki Michał - MAZOWSZE Teresin

JUNIORKA

SENIOR

  1. Ziółkowski Marek - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław
  2. Chentosz Jerzy - REFLEX Rybnik
  3. Chudy Igor - GROT Ruda Śląska
  4. Dietrich Jerzy - KARIMA Prząsław
  5. Przybylski Łukasz - A3D Toszek
  6. Szeląg Filip - A3D Toszek
  7. Ociepka Michał - A3D Toszek
  8. Sieńczak Bartosz - PŁASZOWIANKA Kraków
  9. Belica Zbigniew - REFLEX Rybnik
  10. Sobieraj Cezary - niezrzeszony
  11. Huzar Mirosław - X10 Jaworze
  12. Affek Marcin - MARYMONT Warszawa
  13. Sojka Grzegorz - TEMPO Stolarzowice
  14. Kudla Grzegorz - REFLEX Rybnik
  15. Czarnecki Krzysztof - A3D Toszek
  16. Andruszkiewicz Władysław - A3D Toszek
  17. Korol Stanisław - REFLEX Rybnik
  18. Drozd Krzysztof - GROT Ruda Śląska
  19. Moździerz Mirosław - niezrzeszony
  20. Olejniczak Tomasz - X10 Jaworze
  21. Waglowski Michał - STRZAŁA Warszawa - oczekuje na wydanie licencji
  22. Mądrzak Piotr - niezrzeszony
  23. Szymański Krzysztof - GROT Ruda Śląska
  24. Tobijański Paweł - GROT Ruda Śląska
  25. Rogoziński Stefan - GROT Ruda Śląska
  26. Wojtas Jan - STRZELEC Legnica
  27. Gomoliszek Michał - STRZELEC Legnica
  28. Gorczyca Krzysztof - STRZELEC Legnica

SENIORKA

  1. Huzar Ewa - X10 Jaworze
  2. Stanieczek Anna - ORLIK Goleszów
  3. Schramm-Dubiel Anna - GROT Ruda Śląska
  4. Drozd Paulina - GROT Ruda Śląska
  5. Pogoda Agata - STRZELEC Legnica

RECURVE

KADET

  1. Maczkiewicz Bartosz - KARIMA Prząsław
  2. Michalak Maciej - DRUKARZ Warszawa - brak potwierdzenia licencji okręgowej
  3. Kral Aleksander - TEMPO Stolarzowice
  4. Szreder Wiktor - GROT Ruda Śląska
  5. Ziętek Sebastian - GROT Ruda Śląska
  6. Biały Denis - GROT Ruda Śląska

KADETKA

  1. Barczyńska Julia - KARIMA Prząsław
  2. Maczkiewicz Paulina - KARIMA Prząsław
  3. Paliborek Marta - KARIMA Prząsław
  4. Wolentek Karina - KARIMA Prząsław
  5. Błaszczyk Karolina - TEMPO Stolarzowice
  6. Grohs Martyna - TEMPO Stolarzowice
  7. Haida Martyna - TEMPO Stolarzowice
  8. Krasnowska Wiktoria - TEMPO Stolarzowice
  9. Piontek Kamila - TEMPO Stolarzowice

JUNIOR

  1. Bizoń Kacper - ŁUCZNIK Żywiec
  2. Lach Adrian - ŁUCZNIK Żywiec
  3. Czyż Paweł - RESOVIA Rzeszów
  4. Porębski Mateusz - GROT Ruda Śląska
  5. Porębski Szymon - GROT Ruda Śląska
  6. Szreder Patryk - GROT Ruda Śląska
  7. Wiśniewski piotr - STRZELEC Legnica
  8. Kowalczyk Eryk - RAZEM Skorków

JUNIORKA

  1. Paliborek Anna - KARIMA Prząsław
  2. Forajter Alicja - TEMPO Stolarzowice
  3. Paczuska Aleksandra - DRUKARZ Warszawa
  4. Żukowska Wanessa - ORLĘTA Gorzów Wlkp
  5. Adamczyk Paulina - ŁUCZNIK Żywiec
  6. Długoszek Wioletta - ŁUCZNIK Żywiec
  7. Kocaj Marlena - RESOVIA Rzeszów
  8. Wyciślik Justyna - GROT Ruda Śląska
  9. Boniek Patrycja - GROT Ruda Śląska
  10. Klyszcz Dominika - GROT Ruda Śląska

SENIOR

  1. Kucowski Gaweł - DRUKARZ Warszawa
  2. Bątor Sebastian - STELLA Kielce
  3. Karoń Jędrzej - KARIMA Prząsław
  4. Karoń Krzysztof - KARIMA Prząsław
  5. Ścibski Adam - KARIMA Prząsław
  6. Nemś Michał - A3D Toszek
  7. Klencz Adam - A3D Toszek
  8. Wójcik Krzysztof - TEMPO Stolarzowice
  9. Korol Antoni - REFLEX Rybnik
  10. Michalak Sławomir - ROKIS Radzymin
  11. Gaczoł Maciej - ROKIS Radzymin
  12. Wrzecionek Michał - STRZAŁA Warszawa
  13. Nastuła Mariusz - TEMPO Stolarzowice
  14. Pękalski Roman - MARYMONT Warszawa
  15. Lach Bartłomiej - ŁUCZNIK Żywiec
  16. Jurasz Jakub - ŁUCZNIK Żywiec
  17. Cwajna Rafał - ŁUCZNIK Żywiec
  18. Gnacy Maciej - GROT Ruda Śląska
  19. Czyż Tomasz - RESOVIA Rzeszów
  20. Nazim Tomasz - GROT Ruda Śląska
  21. Lepa Rafał - GROT Ruda Śląska

SENIORKA

  1. Paczuska Anna - DRUKARZ Warszawa
  2. Sobieraj Ewa - MARYMON Warszawa
  3. Kupidło Gabriela - TEMPO Stolarzowice
  4. Karkoszka Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  5. Rząsa Joanna - ŁUCZNIK Żywiec
  6. Rakowska Sylwia - ŁUCZNIK Żywiec
  7. Taras Agnieszka - GROT Ruda Śląska

BAREBOW

KADET

  1. Pawłowski Mateusz - A3D Toszek

KADETKA

  1. Białoń Dominika - TEMPO  Stolarzowice

JUNIOR

  1. Jeznach Arkadiusz - ROKIS Radzymin
  2. Potęga Bartosz - ROKIS Radzymin
  3. Drygaś Mateusz - RESOVIA Rzeszów
  4. Smoleń Adrian - RESOVIA Rzeszów

JUNIORKA

SENIOR

  1. Dowhyluk Rafał - A3D Toszek
  2. Ciesielski Dariusz - KARIMA Prząsław
  3. Siejko Mateusz - KARIMA Prząsław
  4. Zawada Filip - KARIMA Prząsław
  5. Gawryś Dariusz - MARYMONT Warszawa
  6. Białek Wojciech - niezrzeszony
  7. Trzeciak Andrzej - A3D Toszek
  8. Krasnowski Hubert - TEMPO Stolarzowice
  9. Pstrzoch Jan - ROKIS Radzymin
  10. Ciesielski Michał - KARIMA Prząsław
  11. Miłecki Marcin - STRZAŁA Warszawa
  12. Malita Kamil - RESOVIA Rzeszów

SENIORKA

  1. Sosnowicz Paulina - KARIMA Prząsław
  2. Dubiel Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  3. Karkoszka Regina - TEMPO Stolarzowice
  4. Wiśniewska Martyna - TEMPO Stolarzowice
  5. Zajdel Zofia - TEMPO Stolarzowice
  6. Mrozowicz Olga - RESOVIA Rzeszów


KATEGORIE REKREACYJNE FIELD WA *

INSTINCTIVE 

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

  1. Wawrzyniak Tomasz - A3D Toszek
  2. Jarczewski Andrzej - A3D Toszek
  3. Serwinowski Marek - A3D Toszek
  4. Pawłowski Ryszard - A3D Toszek

LONGBOW

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

 

 


* Legenda:

Podstawowe kategorie wiekowe: 
Kadet/-ka (r.u. 2006-2001),
Junior/-ka (r.u.2000-1996), 
Senior/-ka (r.u.1995 i starsi)


Rekreacyjne kategorie wiekowe, brak podziału na płeć: 
Dzieci (r.u. 2006-2001), 
Młodzież (r.u.2000-1996), 
Dorośli (r.u.1995 i starsi)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?