Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

Puchar Polski Field WA 2015 - I runda - ważne informacje

Rommi dnia 22 kwiecień 2015 · 0 komentarzy · 2547 czytań ·Drukuj

KOMUNIKATY

Ważne informacje dotyczace I Rundy Pucharu Polski w Field WA - Stolarzowice, 23-24.05.2015 (i nie tylko).Prosimy o zapoznanie i sprawdzenie w każdy piątek "czy nie ma czegoś nowego".

 

 

24-04-2015

 1. Uwaga łucznicy bloczkowi. Od  2015r. została zniesiona kategoria Łuk Bloczkowy OPEN (pow. 60#). Dlatego wszystkie łuki bloczkowe na zawodach PP Field 2015 nie mogą mieć więcej niż 60# wg. wskazania urządzenia pomiarowego podczas kontroli sprzętu przez sędziego.
 2. Kolejna ważna sprawa dotycząca łuczników bloczkowych to celowniki wielopinowe. Są dopuszczone na rundzie o dystansach oznaczonych, ale regulaminowo zabronione na rundzie o dystansach nieoznaczonych. A że Runda Pucharowa składa się z obu konkurencji, zwracamy na to uwagę, że nie wolno ich używać w pierwszym dniu zawodów.
 3. Sędziowie podczas trwania zawodów mogą dokonać kontroli sprzętu łuczniczego i wyposażenia. W przypadku stwierdzenia niezgodności z wymogami regulaminowymi zawodnik zostanie zdyskwalifikowany. Dlatego też, w przypadku wątpliwości co do zgodności sprzętu łuczniczego i wyposażenia z regulaminem, w interesie zawodnika jest zgłoszenie się do kontroli przed zawodami, nawet jeśli nie został do niej wezwany przez sędziego.
 4. Podczas zawodów obowiązuje zakaz używania sprzętu elektryczno-elektronicznego (np. dalmierz, telefon) i innego mogącego posłużyć lub być pomocnym do oceny lub sprawdzenia odległości podczas konkurencji nieoznaczonej i oznaczonej.
 5. Zawodnicy zostaną podzieleni na grupy 3-4 osobowe, zgodnie z kategoriami sprzętowymi i wiekowymi. W zależności od frekwencji i proporcji w kategoriach, dopuszcza się utworzenie do 3 grup oczekujących oraz rozszerzenie grup do 6 osób przy założeniu min. 4 zawodników strzelających z tego samego stanowiska (palika) i min. 2 zawodników tej samej kategorii sprzętowo-wiekowej z różnych klubów. 
 6. Podczas zawodów obowiązuje system strzelania przemiennego par zawodników, zgodnie z regulaminem WA.
 7. Metryka łucznicza - niepodpisana, nieczytelna, niepodsumowana może zostać nieuwzględniona przez sędziów. Błędy rachunkowe i kolejności wpisów rozpatrywane są na niekorzyść zawodnika. W kwestiach spornych zawodnikowi przysługuje wniesienie protestu zgodnie z regulaminem. Po zakończeniu strzelania zawodnik jest zobowiązany do osobistego złożenia metryki w biurze zawodów.
 8. Osoby towarzyszące zawodnikom lub widzowie mogą poruszać się i przebywać wyłącznie w miejscach do tego przeznaczonych, wyznaczonych przez sędziów. Na pozostałej części ścieżki łuczniczej znajdują się tylko zawodnicy uczestniczący w zawodach i obowiązuje zakaz wstępu dla osób postronnych.
 9. Od 2015r. został wprowadzony brak podziału na płeć w kategoriach wiekowych rekreacyjnych kategorii sprzętowych, czyli Instinctive i Longbow. Oznacza to, że np. w Longbow - Seniorki i Seniorzy klasyfikowani są razem jako Dorośli.
 10. Punkty Pucharowe za zajęte miejsca naliczane są za całą rundę pucharową, co stanowi sumę wyników konkurencji nieoznaczonej i konkurencji oznaczonej. Jeśli zawodnik uczestniczy tylko w jednej z konkurencji, to w drugiej jego wynik wynosi "0", a punkty pucharowe otrzymuje zgodnie z zajętym miejscem w klasyfikacji końcowej rundy (z dwóch dni).
 11. Punkty Pucharowe naliczane są za zajęte miejsca 1-16 liczone są do rankingu indywidualnego oraz klubowego ("Puchar Najlepiej Punktującego Klubu").

 

15-05-2015

 1. Przydzielone numery startowe i grup zawodników obowiązują w pierwszym i drugim dniu zawodów.
 2. Lista startowa zostanie opublikowana najpóźniej w przeddzień zawodów.
 3. Organizator nie zapewnia uczestnictwa w zawodach wobec zgłoszenia chęci udziału po opublikowaniu listy startowej i w dniu zawodów.

 

Dla "znudzonych" strzelaniem w sobotę.

Chętnych zapraszamy na 6 Motocyklowy Zlot Złotej Kaczki w Toszku. To 25km od miejsca zawodów. Jak co roku jest co poogladać i posłuchać. Oby tylko wszyscy zdążyli na dalszy ciąg zawodów w niedzielę ;-)

 

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?